Asortyment
Strona glówna
Szybki kontakt

Jeśli masz pytania - skontaktuj się z nami

tel.: 607 260 843
fax: 81 748 20 45

biuro@euro-med.pl

 

Znajdujesz się tutaj:   ekspertyzy, odchudzanie, turnusy odchudzające, dieta, szkolenia, » Strona glówna » Dopalacze narkotykami XXI wieku

Dopalacze narkotykami XXI wieku

     W piątek 21 października 2016 roku w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku odbyło się kolejne już „Spotkanie z nauką”. Cykl ten skierowany jest do uczniów otwockich szkół ponadgimnazjalnych. Tym razem tematem były tzw. „dopalacze” i zdrowa żywność. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie z Zespołu Szkół z Karczewa i Liceum im. K. I. Gałczyńskiego z Otwocka.
    Prelekcję przeprowadził dr Marcin Mandryk – biegły sądowy w zakresie farmakologii, farmacji, badań środków odurzających i substancji psychotropowych oraz prekursorów.
   Dr Mandryk przybliżył młodzieży zagrożenia związane z zażywaniem środków psychoaktywnych. W drugiej części konferencji został poruszony temat zdrowego odżywiania wśród młodzieży. Prelegent dużo miejsca poświęcił błędom żywieniowym i konsekwencjom chwilowych mód czy trendów.
   Wydarzenie odbyło się w ramach projektu „Powiat Otwocki Stolica Kultury Mazowsza 2016”.


Powrót


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tel. +48 607 260 843
fax. +48 81 748 20 45
e-mail: biuro@euro-med.pl

Wpisz adres e-mail...
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Zamknij