Asortyment
O nas
Szybki kontakt

Jeśli masz pytania - skontaktuj się z nami

tel.: 607 260 843
fax: 81 748 20 45

biuro@euro-med.pl

 

O nas

Nasza Wizja:
Pomagamy naszym Klientom osiągnąć sukces.

Nasza Misja:
Dążenie do jak najlepszego zrozumienia potrzeb Klientów, a w konsekwencji oferowanie konkurencyjnych i innowacyjnych rozwiązań, wzmacniając tym samym ich pozycję na rynku medyczno-farmaceutycznym.

Nasz Cel
Naszym celem jest działać tak, aby nasi Klienci doceniali usługi świadczone przez EURO-MED. Chcemy być cenieni za:

 • Jakość i efektywność
 • Profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta
 • Autorskie i innowacyjne rozwiązania


Nasze wartości:

 • Najwyższa jakość usług
  Przez najwyższą jakość usług rozumiemy solidność, indywidualne podejście do każdego odbiorcy, oraz zaspokajanie w pełni jego potrzeb.
 • Profesjonalizm
  Posiadamy zarówno wiedzę, jak szerokie doświadczenie merytoryczne przygotowujące nas do świadczenia usług medyczno-farmaceutycznych.  Dokładnie rozumiemy specyfikę działalności i rynek medyczno-farmaceutyczny.
 • Uczciwość i rzetelność
  Etyka w biznesie - Niemożliwe? Ależ tak!!! Uczciwość i rzetelność to wartości, które przyświecają nam w prowadzeniu naszej działalności. Jesteśmy dumni z nieposzlakowanej opinii którą cieszymy się u naszych Klientów od ponad 11 lat. Nie wierzysz ??? - Sprawdź nas!

  

tel. +48 607 260 843
fax. +48 81 748 20 45
e-mail: biuro@euro-med.pl

Wpisz adres e-mail...
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Zamknij