Asortyment
Strona glówna
Szybki kontakt

Jeśli masz pytania - skontaktuj się z nami

tel.: 607 260 843
fax: 81 748 20 45

biuro@euro-med.pl

 

Znajdujesz się tutaj:   ekspertyzy, odchudzanie, turnusy odchudzające, dieta, szkolenia, » Strona glówna » Otyłość i zdrowie

Otyłość i zdrowie

25.04.2018 r. w MSZ im. PCK w Puławach odbyło się spotkanie dotyczące zdrowego żywienia i otyłości, które poprowadził dr Marcin Mandryk. Uczestniczyli w nim chętni uczniowie, słuchacze i pracownicy szkoły. Prowadzący omówił zasady zdrowego odżywiania i jeden ze skutków braku przestrzegania tych zasad – otyłość. Szczególnie skupił się na młodej części naszego społeczeństwa. Dr Mandryk poruszane treści oparł między innymi o wyniki przeprowadzonych przez siebie badań w wielu szkołach. Przekazane informacje były bardzo cenne, szczególnie dla młodych osób i na pewno będą wykorzystane w życiu każdego uczestnika prelekcji.


Powrót

 

tel. +48 607 260 843
fax. +48 81 748 20 45
e-mail: biuro@euro-med.pl

Wpisz adres e-mail...
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Zamknij