Asortyment
Strona glówna
Szybki kontakt

Jeśli masz pytania - skontaktuj się z nami

tel.: 607 260 843
fax: 81 748 20 45

biuro@euro-med.pl

 

Znajdujesz się tutaj:   ekspertyzy, odchudzanie, turnusy odchudzające, dieta, szkolenia, » Strona glówna » Noworoczne postanowienia

Noworoczne postanowienia

Jesteś gotowy na zmiany? Tak właśnie Ty. Jesteś dla nas najważniejszy, dlatego pracujemy na najwyższym poziomie, aby sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Twój cel jest naszym celem. Nie zwlekaj i odmień swoje życie według własnych zasad!

Zapraszamy na Nasze turnusy edukacyjno-zdrowotne. Dr Mandryk HOUSE to innowacyjny projekt redukcji masy ciała, który zakłada indywidualne podejście do każdego pacjenta. "Symulacja wczasów odchudzających" w warunkach domowych w komforcie SPA. Proponowana dieta  uwzględnia zwyczaje żywieniowe pacjenta, jest łatwa w przygotowaniu i stanowi model żywienia w przyszłości - w pracy czy w domu.

Cennik turnusy

Cennik mobilne SPA


Powrót


 

 

 

tel. +48 607 260 843
fax. +48 81 748 20 45
e-mail: biuro@euro-med.pl

Wpisz adres e-mail...
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Zamknij