Asortyment
Strona glówna
Szybki kontakt

Jeśli masz pytania - skontaktuj się z nami

tel.: 607 260 843
biuro@euro-med.pl

 

Dr Mandryk House

Dr n. farm. Marcin Mandryk farmakolog, biegły sądowy z zakresu: farmakologii, farmacji, badań środków odurzających i substancji psychotropowych oraz prekursorów. Propagator zdrowego stylu życia, wykładowca, który od wielu lat zaangażowany jest w ogólnopolskie akcje medialne, w których występuje jako ekspert w sprawach profilaktyki nadwagi i otyłości: TVP1 (Wiadomości, Teleekspress, program ”Ciało to niemało”), TVP Info, TVP3 Lublin („Dbaj o zdrowie”, "Panorama Lubelska", "Mamo, tato, co wy na to?"). Gość oraz prowadzący cykl programów o tematyce poradnikowej „Recepta na zdrowie” w ogólnopolskiej telewizji iTV.

    Porozmawiajmy o Pana nowym projekcie związanym z odchudzaniem, zdrowym stylem życia - Dr Mandryk HOUSE - pasja, wiedza, doświadczenie.
    Jest to innowacyjny projekt redukcji masy ciała, który zakłada indywidualne podejście do każdego pacjenta. Mieszkam z moimi gośćmi, edukuje, nadzoruję, wspólnie przygotowujemy posiłki i jesteśmy aktywni fizycznie. Z doświadczenia wiem, że osoby, które w przeszłości korzystały bądź korzystają z różnego rodzaju wczasów czy turnusów odchudzających, po powrocie do domu nie potrafią sie odnaleźć i niestety występuje u nich efekt jo-jo.
    Mój projekt zakłada "symulację wczasów odchudzających" w warunkach domowych w komforcie SPA a proponowana dieta  uwzględnia zwyczaje żywieniowe pacjenta, jest łatwa w przygotowaniu i stanowi model żywienia w przyszłości - w pracy czy w domu.
    Na potrzeby moich gości, zostało całkowicie przebudowane i wyposażone całe piętro (3 dwuosobowe pokoje, łazienka) jak również kuchnia oraz patio w ogrodzie. Do dyspozycji są również miejsca parkingowe przed i na posesji.
    Dla bardziej wymagających gości, została przygotowana oferta mobilnego SPA. Na miejscu będzie można skorzystać z takich zabiegów jak: karboksyterapia, mezoterapia antycellulitowa, mezoterapia Cytocare 532, mezoterapia osoczem bogatoplytkowym (wampirzy lifting) rewitalizacja skóry twarzy szyi i dekoltu, mezoterapia Profihlo, a także zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego (wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust, wolumetria). Dobór odpowiedniego zabiegu nastąpi po dokładnej i indywidualnej analizie diagnostycznej przez mojego eksperta.


Pasja, wiedza, doświadczenia - proszę powiedzieć co ma Pan na myśli
    Pasja - aktywną promocją i propagowaniem zdrowego trybu życia zajmuję się od kilkunastu lat. To zawsze było moją pasją. Już jako bardzo młody chłopak (podstawówka), należałem do szkolnego klubu sportowego, lata liceum -  to lata spędzone w Miejskim Klubie Sportowym “Start” Lublin (lekkoatletyka - biegi na krótkim i średnim dystansie), studia to przygoda z kickboxingiem i amatorskie uprawianie kulturystyki i fitness, którą uprawiam do dziś dnia.
    Wiedza - jestem absolwentem III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie oraz Wydziału Farmaceutycznego AM/UM w Lublinie. Po skończeniu studiów przez 7 lat pracowałem w Katedrze i Zakładzie Farmakologii z Farmakodynamiką AM/UM w Lublinie, gdzie obroniłem z wyróżnieniem swoją pracę doktorską i następnie rok w Zakładzie Zarządzania i Ekonomiki Farmaceutycznej UM. W latach 2008-2013 pełniłem funkcję kierownika Katedry Dietetyki Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie a od 2013 jestem adiunktem na Wydziale Nauk Społecznych i Nauk Medycznych WSNS w Lublinie.
    Doświadczenie - pracując jeszcze w Katedrze i Zakładzie Farmakologii z Farmakodynamiką   AM/UM w Lublinie byłem kierownikiem projektu badawczego "Badanie terapeutycznych aspektów zjawiska ketozy". Realizowałem programy badawcze w ramach DS. 21/08, prowadziłem wykłady, seminaria, sprawowałem opiekę nad magistrantami. Byłem wykładowcą na kursach specjalistycznych dla absolwentów UM. Jestem członkiem oraz przewodniczącym komisji egzaminacyjnych i konkursowych. Autorem wielu prac przeglądowych, doświadczalnych oraz sesji posterowych, organizatorem Ogólnopolskich Konferencji Naukowych, warsztatów, akademii, szkoleń oraz kursów. Od wielu lat jestem również zaangażowany w ogólnopolskie akcje medialne, w których występuje jako ekspert w sprawach profilaktyki nadwagi i otyłości. Niefarmakologicznym leczeniem otyłości zajmuję sie od 2002 roku - moje realizacje.


Panie Doktorze, dlaczego akurat dieta niskokaloryczna?
    Dlatego, ponieważ taka dieta bardzo dobrze sprawdza się w przypadkach opornych na leczenie, nie obserwuje się wiotczenia mięśni. Podczas jej stosowania występuje obniżenie cholesterolu o ok. 20%, trójglicerydów o około 45%. Taka dieta obniża ciśnienie krwi i poprawia samopoczucie.
    W moim, proponowanym programie żywieniowym (1 etap) dzienne spożycie kalorii waha się pomiędzy 600 kcal a 800 kcal. Później stopniowo je zwiększamy do 1800 kcal dziennie.
    Badania sugerują, że właśnie taka kaloryczność daje najlepsze efekty w długoterminowej redukcji masy ciała.

Dziękuję za rozmowę
 
Cennik

Weekend (2 noclegi) - 400 zł (1 osoba w pokoju 2 os. dopłata 200 zł)
5 dni - 1200 zł (1 osoba w pokoju 2os. dopłata 500 zł)
7 dni - 1500 zł
10 dni - 2000 zł
14 dni - 2500 zł
21 dni - 3500 zł
Cena zawiera:
-    zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych  (we wszystkich pokojach: mini lodówka, suszarka do włosów, ręczniki, szlafroki, pościel, bezpłatny zestaw kosmetyków, biurko, szafa),
-    produkty do samodzielnego przygotowania dietetycznych potraw (4 produkty dietetyczne i warzywa w ciągu dnia),
-    woda mineralna bez ograniczeń,
-    treningi w sali cardio oddalonej o 80 m od miejsca pobytu,
-    program żywieniowy do stosowania po turnusie,
-    w opcji turnusu 7-10 dni - 3 zabiegi masażu limfatycznego (rollmasaż) - pojedyncza  sesja 60 min.,
-    w opcji turnusu 14 dni - 6 zabiegów masażu limfatycznego (rollmasaż) - pojedyncza  sesja 60 min.,
-    w opcji turnusu 21 dni - 9 zabiegów masażu limfatycznego (rollmasaż) - pojedyncza  sesja 60 min.
Pierwszy dzień
Zakwaterowanie od godziny 16:00,  wykłady (grupy do 3 osób), dietetyczna kolacja.
Ostatni dzień
Wymeldowanie do godziny 12:00, dietetyczne śniadanie.

Do dyspozycji gości jest kuchnia, patio w ogrodzie oraz miejsca parkingowe przed i na posesji.


    Dla naszych gości przygotowaliśmy dodatkowo pakiety mobilnego SPA. Dobór odpowiedniego zabiegu nastąpi po dokładnej i indywidualnej analizie diagnostycznej.
Nasza oferta

Karboksyterapia - wprowadzenie CO2 w skórę lub tkankę podskórną w celu wywołania zwiększonego przepływu  krwi i nagromadzenia się czynników płytkowych (w skutek iniekcji). Silne pobudzenie metabolizmu komórkowego, biostymulacja i biorewitalizacja skóry i tkanki podskórnej. W przypadku podania CO2 do tkanki podskórnej – redukcja tkanki tłuszczowej. Protokół  terapeutyczny redukcji tkanki tłuszczowej 2-3 razy w tygodniu, protokół na cellulit do 2 razy w tygodniu, protokół rewitalizacji 1 raz  w tygodniu.
Ceny zabiegów :
Rewitalizacja 1 zabieg
-    okolica oczu 150 zł
-    cała twarz 250 zł
-    twarz + szyja 350 zł
-    twarz+ szyja + dekolt 500 zł
Redukcja tkanki tłuszczowej 1 zabieg
-    brzuch 250 zł
-    brzuch + boczki 300 zł
-    uda 300 zł
-    pośladki 250 zł
-    ramiona (pelikany) 150 zł
Przy zakupie pakietu redukcyjnego - 25 % rabatu.
Antycellulit ceny jak wyżej.

Mezoterapia antycellulitowa i redukująca miejscowe otłuszczenia SRS Body Fit
Cena zabiegu:
-    1 ampułka 200  zł (obszar 10x10 cm)
Mezoterapia antycellulitowa dla skóry wiotkiej Mesoline Bodyfirm
Cena zabiegu:
-    1 ampułka 200 zł
Mezoterapia Revital Celluform antycellulit + redukcja tkanki tłuszczowej
Cena zabiegu:
-    1 ampułka 200 zł (obszar 20x20 cm)
Mezoterapia Mesohyal L - karnityna (cellulit zbity, zwiększenie metabolizmu komórkowego)
Cena zabiegu:
1 ampułka 120 zł (obszar 10x10 cm)

Rewitalizacja skóry twarzy, szyi i dekoltu
PRX T33 TCA nieinwazyjny peeling naskórka stymulujący skórę właściwą
PRX-T®33 to zupełnie nowe podejście do pobudzenia skóry do odnowy za pomocą preparatu nie powodującego głębokiego złuszczania oraz aplikowanego metodą nieinwazyjną - biorewitalizacja bez użycia igieł. Preparat wymyślony i opracowany został przez dr Rosannę Castellana, włoską dermatolog, eksperta w dziedzinie biorewitalizacji.
Cena zabiegu:
1 zabieg 250 zł

Mezoterapia Cytocare 532
Zabieg mezoterapii Cytocare 532 - najskuteczniejszy sposób na odmładzanie i rewitalizację skóry, nagrodzony Perłą Dermatologii Estetycznej 2011.
Cytocare 532 intensywnie nawadnia i odżywia skórę, wygładza drobne zmarszczki dając spektakularny efekt odmłodzenia skóry. Dzięki Cytocare 532 biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową. Produkt jest odpowiedzią na wszelkie potrzeby skóry. W pierwszej kolejności spłyca głębokie zmarszczki, głęboko nawilża, utrzymuje biologiczną równowagę skóry oraz zapewnia jej promienność i blask.
Ceny zabiegów:
-    okolica oczu, bruzdy nosowo wargowe - 1 ampułka 250 zł
-    twarz + szyja - 2 ampułki 500 zł
-    twarz + szyja + dekolt - 3 ampułki 700 zł

Osocze bogatopłytkowe PRP
Zabieg nazywany Platelet Rich Plasma (PRP), wampirzy lifting, mezoterapia krwią, osoczem to naturalny sposób na biostymulacjęorganizmu.
-    działa liftingująco
-    stymuluje skórę do regeneracji
-    zwiększa elastyczność i napięcie skóry
-    poprawia ukrwienie
-    wygładza zmarszczki i bruzdy
-    przyspiesza procesy gojenia
-    przywraca skórze blask
Ceny zabiegów:
-    twarz - 1 zestaw 500 zł  
-    twarz + szyja + dekolt - 2 zestawy 900 zł  
-    twarz + szyja + dekolt + dłonie - 3 zestawy 1250 zł  

Mezoterapia Profihlo
PROFHILO® to najnowszy zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. PROFHILO® ma niespotykane do tej pory maksymalnie skumulowane zalety wyselekcjonowanego naturalnego HA o stężeniu aż 64mg w jednej dawce, a dzięki nowej generacji sieciowaniu - stabilizacji termicznej nie ma wad chemicznie sieciowanego kwasu HA. Odzyskanie konturu (linia żuchwy, objętości bruzd nosowo wargowych, objętości wypukłości jarzmowej, minimalizacja zapadlin w miejscu przyczepów mięśni marionetek)
Cena zabiegu:
1 zabieg 1300 zł

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego:
1 ampułka preparatu od 800 do 1000  zł (w zależności od gęstości kwasu)
    Dla zmaksymalizowania efektów w krótkim czasie, poleca się stosować protokoły Combo - łączenie zabiegów mezoterapii, karboksyterapii i wypełniaczy z PRX T 33.

Polecane zabiegi w zależności od długości pobytu:

Pakiet weekendowy: 2 zabiegi  karboksyterapii lub  1 mezoterapii ciała, mezoterapię twarzy, szyi i dekoltu, wypełniacze i ewentulanie PRX T33, czyli 2 zabiegi redukcyjne + rewitalizacja i stymulacja skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zabiegi należy wykonać 1  i 3 dnia ( jeśli twarz to również 1 dnia).

Pakiet 7 dniowy: 3-4 zabiegi redukcyjne karboksyterapii lub 2 mezoterapii ciała i dwie sesje twarz , szyja, dekolt (1 i 7 dnia).

Pakiet 14 dniowy: 5-6 zabiegów redukcyjnych karboksyterapii lub 3 mezoterapii ciała i 2-3 zabiegi twarz, szyja, dekolt.


Powrót


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tel. +48 607 260 843
e-mail: biuro@euro-med.pl

Wpisz adres e-mail...
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Zamknij